Personal

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen på Forshaga och Deje bibliotek.

 

Josefin Berger
Kulturchef
054-17 20 05
josefin.berger@forshaga.se

Sara Carlsson
Bibliotekarie
054-17 22 22
sara.carlsson@forshaga.se

Margaretha Folke
Bibliotekarie
054-17 23 56
margaretha.folke@forshaga.se

Helena Hagelin
Bibliotekarie
054-17 22 26
helena.hagelin@forshaga.se

Sanna Kullander (föräldraledig)
Bibliotekarie
sanna.kullander@forshaga.se

Susanne Pettersson
Biblioteksassistent
054-17 22 21
susanne.pettersson@forshaga.se

Linda Rosenblad
Biblioteksassistent
054-17 23 33
linda.rosenblad@forshaga.se

Sanna Ryberg
Biblioteksassistent
054-17 23 61
sanna.ryberg@forshaga.se


Tillbaka till Forshaga bibliotek.

Sök

Språk