Personal

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen på Grums bibliotek.

Amanda Piehl (föräldraledig 2022)
Bibliotekarie
0555-420 52
amanda.piehl@grums.se

Ann-Christine Andersson
Bibliotekarie
0555-420 59
ann-christine.andersson@grums.se

Sisiwe Amukena Nyqvist
Barnbibliotekarie
0555-420 62
sisiwe.amukenanyqvist@grums.se

Martin Karlsson
Områdeschef, kultur & fritid
0555-420 51
martin.karlsson@grums.se

Rose Eriksson
Bibliotekarie
0555-420 07
rose.eriksson@grums.se

Araz Derbas
Bibliotekarie
0555-420 55
araz.derbas@grums.se

Helene Tivemark
Projektledare, Stärkta bibliotek
0720-85 20 64
helene.tivemark@grums.se

Sök

Språk