Personal

Personal

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen på Torsby bibliotek.

Malin Jansson
Bibliotekschef
0560-163 17
malin.jansson@torsby.se

Anki Olsson
Bibliotekarie
0560-16102
anki.olsson@torsby.se

Anki Yafele
Bibliotekarie
0560-16102
anki.yafele@torsby.se

Anna-Lena Olsson
Bibliotekarie
0560-161 06
anna-lena.olsson@torsby.se

Annika Wredenberg
Kulturchef
0560-161 04
annika.wredenberg@torsby.se

Jörgen Axelsson
Bokbusschaufför
0560-161 00
jorgen.axelsson@torsby.se

Lena Renhult
Biblioteksassistent
0560-161 01
lena.renhult@torsby.se

Maria Ivansson
Biblioteksassistent och kultursamordnare
0560-161 01
maria.ivansson@torsby.se

Nora Büttner
Biblioteksassistent
0560-161 11
nora.büttner@torsby.se

Ulrika Kvarnlöv
Biblioteksassistent
0560-161 00
ulrika.kvarnlov@torsby.se


Tillbaka till Torsbys bibliotek.

Sök

Språk